*}
Honda

Kontakt

Autokopex

ul. Roździeńskiego 208
40-315 Katowice 
salon@autokopex.pl

SALON

tel: +48 32 604 50 00
fax: +48 32 604 50 07

Godziny otwarcia
poniedziałek-piątek 7:30 -19:00
sobota 8:00 -14:30
niedziela nieczynne

SERWIS

tel: +48 32 604 50 10
fax: +48 32 604 50 07
serwis@autokopex.pl


Godziny otwarcia
poniedziałek-piątek 7:00 -19:00
sobota 8:00-14:30
niedziela nieczynne



BLACHARNIA I LAKIERNIA

tel: +48 32 604 50 20, 32 420 6014

fax: +48 32 604 50 07

blacharnia@autokopex.pl

 

Godziny otwarcia

poniedziałek- piątek 7:00- 19:00

sobota 8:00- 14:30

niedziela nieczynne



Długość geograficzna
E 19°3'51"
Szerokość geograficzna
N 50°16'15"
DZIAŁ HANDLOWY
Tomasz Herich

Kierownik salonu
t.herich@autokopex.pl

salon@autokopex.pl
TEL: 606-661-969, 32 604 50 02

Dominik Sowiński

Specjalista ds. sprzedaży samochodów nowych

d.sowinski@autokopex.pl

salon@autokopex.pl

TEL: 32 604 50 00

Daria Olszewska

Asystentka sprzedaży

salon@autokopex.pl

TEL: 32 604 50 00

Radosław Wojańczyk

Dział logistyki
r.wojanczyk@autokopex.pl

salon@autokopex.pl
TEL: 660-458-845, 32 604 50 03

DZIAŁ SERWISU
Darek Kleinert

Kierownik serwisu
d.kleinert@autokopex.pl

serwis@autokopex.pl
TEL: 662-299-962, 604-134-331, 32 604 50 12

Seweryn Pilecki

Zastępca kierownika serwisu
s.pilecki@autokopex.pl

serwis@autokopex.pl
TEL: 662-299-962, 604-134-331, 32 604 50 11

Jarosław Buda

Mistrz Serwisu
j.buda@autokopex.pl

serwis@autokopex.pl
TEL: 662-299-962, 604-134-331, 32 604 50 13

Łukasz Gogoła

Specjalista ds. serwisu
l.gogola@autokopex.pl

serwis@autokopex.pl
TEL: 662-299-962, 604-134-331, 32 604 50 11

Łukasz Firek

Specjalista ds. serwisu

serwis@autokopex.pl

TEL: 662 299 692, 604 134 331, 32 604 50 11

 

BLACHARNIA I LAKIERNIA
Katarzyna Kucz

Kierownik działu blacharsko- lakierniczego

k.kucz@autokopex.pl

blacharnia@autokopex.pl
TEL: 32 604-50-20

Tomasz Dudek

Specjalista ds. blacharsko- lakierniczych
blacharnia@autokopex.pl
TEL: 32 604-50-22

Tomasz Smorąg

Specjalista ds. blacharsko- lakierniczych
blacharnia@autokopex.pl
Tel: 32 604-50-21

DZIAŁ CZĘŚCI
Krzysztof Januszewski

Dział Części

k.januszewski@autokopex.pl

czesci@autokopex.pl

TEL: 32 604-50-30, 31

600-314-771

Iwona Szmidtke

Dział Części

i.szmidtke@autokopex.pl
czesci@autokopex.pl

TEL: 32 604-50-30, 31

600-314-771

 

UBEZPIECZENIA, KREDYTY I LEASING
Joanna Dziura

Specjalista ds. ubezpieczeń, kredytów i leasingów

ubezpieczenia@autokopex.pl

kredyty@autokopex.pl

TEL: 32 604-50-40,

                                       32 604-50-01

 



 

Magdalena Bławicka

Specjalista ds. ubezpieczeń, kredytów i leasingów

ubezpieczenia@autokopex.pl

kredyty@autokopex.pl

TEL: 32 604 50 01

                                       32 604 50 40